Rotterdam – Deurbel filmt bommenplaatsers
Twee mannen brengen een bom tot ontploffing voor de deur van een woning aan de Jan Kobellstraat in Rotterdam Bospolder.
De aanslag is op donderdagochtend 21 september rond 3.50 uur. Op de beelden van een deurbelcamera is te zien dat de twee daders weliswaar capuchons over hun hoofden hebben getrokken, maar dat ze toch redelijk goed herkenbaar zijn.
Ze proberen in eerste instantie twee flessen met een brandbare vloeistof aan de deur vast te plakken. Als dit mislukt leggen ze de flessen op de grond en steken de lonten aan.
Door de explosie raken de deur en ook voertuigen die vlakbij staan geparkeerd ernstig beschadigd. Ook sneuvelen er ruiten van omliggende woningen, maar er vallen geen gewonden.

Getuigen zien na de explosie een klein zwart voertuig wegrijden richting de Burgemeester Meineszlaan. Herkent u de mannen? Neem dan contact op met de politie.
