Gorredijk-Identiteit vrouw gebruikt voor aankoop monitor
Een schoolvoorbeeld van internetoplichting: op zondag 14 april wordt via een webshop een kostbare LG Curved Wide Quad monitor gekocht. De koop vindt plaats via het internet met het account van een inwoonster van Gorredijk(Friesland)

Bij de internet bestelling wordt door de koper aangegeven dat de monitor opgehaald zou worden bij een afhaalpunt in Beetsterzwaag. Via ‘afterpay’ zou het apparaat later betaald worden.
Op 16 april 2019 rond 13.00 uur werd de LG monitor door de man op foto afgehaald. Deze persoon heeft zich gelegitimeerd en heeft het apparaat mee genomen.
De webshop ruikt onraad en neemt contact op met de aangeefster. Deze bleek geen monitor besteld te hebben. Onbekenden hadden gebruik had gemaakt van haar account en de monitor op haar naam besteld.
Door de politie is nader onderzoek ingesteld. Het legitimatie bewijs van de persoon die de monitor af had gehaald bleek vals te zijn. Wel had de bewakingscamera opnames gemaakt van de man die het apparaat op had gehaald.
Wie is de man?
